Liga okręgowa: Twardy okazał się za twardy

Poniedziałek, 6 maja 2024, 22:55
Aktualizacja: 23:02
Autor: MDvR
Coraz gorzej wygląda sytuacja walczących o utrzymanie w jeleniogórskiej lidze okręgowej piłkarzy Olimpii Kowary. Tym razem podopieczni Sebastiana Szujewskiego nie mieli nic do powiedzenia w konfrontacji z Twardym Świętoszów.

Mimo wysokiego zwycięstwa gości, na pierwsze trafienia trzeba było trochę poczekać. Kiedy wydawało się, że pierwsza odsłona zakończy się bezbramkowym rezultatem, w drugiej minucie doliczonego czasu gry na 1:0 dla Twardego trafił Adrian Biniecki. W drugich 45 minutach przewaga przeciwników nie podlegała już dyskusji. Zawdnicy ze Świętoszowa dołożyli jeszcze cztery gole autorstwa Marcina Łojko, Adriana Kuleszy, Patryka Moczały oraz Łukasza Cygana i triumfowali w wymiarze 5:0.

Olimpia Kowary - Twardy Świętoszów 0:5 (0:1)

Olimpia: Rogowski, Szeliga, Kędzierski (73' Miklas), Szafraniec, Kloczkowski (82' Dobrosz), Kosek, Oleksy (60' Ulicki), Przywara, Wiśniewski, Zakrzewski, Szujewski (70' Bródka).